Katedra robotiky 

přihlásit do systému

Setkání absolventů 2009

katedra 354


Katedra robototechniky pořádala dne 27. března 2009


setkání absolventů


oborů Výrobní systémy s PRaM a Robotika

u příležitosti 20. výročí trvání oboru

a 25. výročí zahájení výuky v oboru.


Fotografie

setkani setkani

Všechny fotografie (74) si můžete prohlédnout v galerii nebo stáhnout najednou:

Firmy podporující setkání

Huisman Konstrukce   Valk Welding   ZM Servis Moravia s.r.o.   Rexroth Bosch Group

Program setkání

Dopolední program:
 9:00 - 10:15Jídelna nové menzy 2. patro:
- občerstvení,
- předání sborníků setkání.
10:15 - 10:45Zahájení setkání a vystoupení vedoucího katedry robototechniky.
10:45 - 11:15Prezentace výsledků práce katedry robototechniky.
11:15 - 12:00Diskuse s účastníky setkání.
12:00 - 12:45Oběd (v jednacím sále).
Odpolední program:
12:45 - 13:00Odchod účastníků setkání do laboratoří Centra robotiky.
13:00 - 13:45Prohlídka laboratoří Centra robotiky:
- představení vybraných DP, pracovišť s průmyslovými roboty, laboratorních úloh a funkčních prototypů.
13:45 - 14:00Odchod účastníků zpět do jednacího sálu.
14:00 - 17:00Odpolední raut (v jednacím sále), volná diskuse na téma výuka, věda a výzkum, spolupráce s firmami apod.

Účastníci

Setkání se účastnili následující absolventi (v závorce rok absolvování):

  • Ing. Hantl Ivo (1986)
  • Ing. Hantl Miloslav (1986)
  • Ing. Klimša Pavel (1986)
  • Ing. Konkol Miroslav (1986)
  • Ing. Kurowski Tomáš (1986)
  • Ing. Burdík Jaroslav (1986)
  • Ing. Kárník Ladislav, CSc. (1986)
  • Ing. Musiol Jaromír (1989)
  • Ing. Návrat Michal (1989)
  • Ing. Štetiar Lubor (1989)
  • Ing. Honzák Ivan (1989)
  • Ing. Havel Dalibor (1990)
  • Ing. Poledna Jan (1990)
  • Ing. Unverdorben Libor (1990)
  • Ing. Schreiber Zdeněk (1990)
  • Ing. Ječmen Josef (1991)
  • Ing. Čtvrtlík Pavel (1993)
  • Ing. Lisník Karel (1995)
  • Ing. Lyko Zbyněk, Ph.D. (1995)
  • Ing. Lipina Pavel (1996)
  • Ing. Teichman Marek (1997)
  • Ing. Janda Otto (1999)
  • Ing. Tóth Marian (2000)
  • Ing. Kryza Dalimil (2000)
  • Ing. Pindur Martin (2000)
  • Ing. Slavík Rostislav (2001)
  • Ing. Brožek Pavel (2001)
  • Ing. Horáková Ivana (Holinková) (2003)
  • Ing. Vehovská Květuše (Hornová) (2003)
  • Ing. Turoň Martin (2003)
  • Ing. Masteš David (2003)
  • Ing. Krys Václav (2003)
  • Ing. Liška Miroslav (2004)
  • Ing. Mihola Milan (2004)
  • Ing. Kot Tomáš (2004)
  • Ing. Polák Daniel (2006)
  • Ing. Babjak Ján (2006)
  • Ing. Špaček Petr (2007)
  • Ing. Zygmont Jiří (2007)
  • Ing. Kukol Jan (2008)
  • Ing. Cileček Vít (2008)
  • Ing. Bistrý Tomáš (2008)
  • Ing. Dostál Miroslav (2008)
  • Slabý Vladimír (host z firmy ABB)

© Katedra robotiky 2008-2017, Tomáš Kot

telefonní seznam | kontakt